Fioletowa sukienka

Co zrobić, aby po otwarciu szafy przestać powtarzać „Nie mam co na siebie włożyć”? W jednym z artykułów dla portalu Zmiany w Życiu daję Wam konkretne wskazówki, jak sprawić, aby ubieranie stało się dla Was przyjemnością. Znajdziecie tam 4 kroki, które są konieczne do tego, by każde zerknięcie do szafy wprawiało Was w ekscytację zamiast we frustrację.

Pokochaj swoją szafę w czterech prostych krokach!

„„Nie mam co na siebie włożyć” – to najczęstsze zdanie, jakie wypowiadamy tuż po otwarciu swojej szafy. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele. Co zatem zrobić, aby ubieranie się przestało wywoływać w nas frustrację, a zaczęło sprawiać przyjemność? Krok 1 Pozbądź…”

Izabela Sobańska

Certyfikowana Style Coach™ oraz członkini IASC (International Association of Style Coaches), instruktorka gimnastyki korekcyjnej.

Pomagam kobietom dopasować zawartość ich szafy do stylu życia, jaki prowadzą oraz wymagań, jakie stawia im praca zawodowa czy hobby, które rozwijają. Jestem przewodnikiem w poszukiwaniu stylu oraz kompletowaniu garderoby. Pomagam kobietom odkrywać ich ukryte piękno i pozbyć się nadmiaru ubrań. Pracuję nad dopasowaniem stroju do potrzeb. Uczę jak podkreślać swoje atuty a ukrywać niedoskonałości. Pozwala to kobietom świadomie wyrażać swój charakter i zwiększa ich pewność siebie. Robię to, ponieważ wierzę, że każda z nas zasługuje na to, aby czuć się wyjątkowo każdego dnia.