UWAGA! Nie kupuj nowych ubrań dopóki nie poznasz rodzaju swojej sylwetki.

Jeśli należysz do grona kobiet, które po powrocie z zakupów narzekają, że:

 • W tych sklepach, to nic nie ma.
 • Tylko młode i szczupłe dziewczyny dobrze wyglądają w tym, co oferują sklepy.
 • Kupiłam, bo nie znalazłam nic lepszego.
 • Z braku laku dobry kit.
 • Szyją te ubrania na niewiadomo kogo.
 • Nigdy nie znajdę tego, czego szukam.

to czytaj dalej, bo ten problem możesz bardzo łatwo rozwiązać. Gotowa?

Nie wiem, czy wiesz, ale podstawą udanych zakupów jest znajomość kształtu własnej sylwetki. Bez tego ani rusz, aby odnaleźć się w tonach ubrań oferowanych przez sklepy. Wyobraź sobie, że wchodzisz do pierwszego lepszego butiku…

… coś wpada Ci w oko,…

… przyglądasz się temu…

… i nawet nie idziesz do przymierzalni,…

… bo wiesz doskonale, że ten krój nie będzie dobrze leżeć na Twojej sylwetce.

Odwieszasz obiekt zainteresowania i…

… spokojnie odchodzisz na dalsze poszukiwania.

Czy nie fajnie byłoby wrócić do domu z pustymi rękoma i wciąż być zadowoloną z zawartości swojej szafy? Pewnie że tak! – zatem nic prostszego. Możesz to osiągnąć już jutro!

Daj mi godzinę, a już nigdy nie wrócisz z zakupów sfrustrowana i z poczuciem porażki.

Pewnie myślisz, że to zbyt proste, aby było prawdziwe. Nic bardziej mylnego. Dokładnie 60 minut dzieli Cię od tego, aby przestać kupować źle dopasowane ubrania. Może sama zauważyłaś, że kiedy wkładasz jedną spódnicę wszyscy prawią Ci komplementy, a gdy wkładasz inną brak jest jakiejkolwiek reakcji. A gdyby tak codziennie zbierać komplementy? I do tego czuć się świetnie w tym co nosisz? Jak to możliwe? Wystarczy, że poznasz kształt swojej sylwetki oraz kroje ubrań, które są dla niej odpowiednie.

Kiedy zaczniesz nosić to, co podkreśla Twoje atuty:

 • zmieni się Twoje samopoczucie, bo zyskasz pewność tego, które ubrania są dla Ciebie idelane,
 • przestaniesz tracić pieniądze na nietrafione zakupy, bo będziesz wiedziała czego szukasz,
 • ubieranie się każdego ranka będzie sprawiać Ci przyjemność, bo w Twojej szafie będą wyłącznie ubrania dopasowane do Twojej sylwetki,
 • mężczyźni odruchowo będą się za Tobą oglądać, bo będziesz podkreślać swoje naturalne atuty,
 • koleżanki zaczną zwijać z zazdrości, że cokolwiek byś na siebie nie włożyła wyglądasz świetnie, bo rzeczywiście tak będzie.

Jak to się stało, że uczę kobiety w czym wyglądają najlepiej?

Całe moje życie kręciło się wokół ubrań. Babcia była krawcową i to od niej już od najmłodszych lat uczyłam się, jaki wpływ na wygląd kobiety mają dobrze dopasowane ubrania. Kiedy nastała moda na dziurawe dżinsy, zawsze musiałam wysłuchać wykładu na temat tego, że wyglądam, jakby zaatakowało mnie stado wściekłych psów. I choć oczywiście wtedy tłumaczyłam to modą, to dopiero, kiedy uzyskałam tytuł Style Coach’a zrozumiałam, co moja Babcia chciała mi wówczas przekazać – że nie liczy się moda, a STYL.

Jestem niezwykle wdzięczna za to, że było mi dane dorastać właśnie przy niej. To Ona nauczyła mnie wyczucia smaku, dostrzegania piękna w kobiecie i szukania sposobu na pokazanie go światu. Dzięki temu właśnie już jako nastolatka byłam uznawana za atrakcyjną, choć mój styl pozostawał wówczas wiele do życzenia. Jednak NIGDY nie złamałam jednej z kilku stylizacyjnych zasad – wszystkie ubrania, jakie miałam zawsze były dopasowane do mojej sylwetki. Mam zatem jakieś 15 lat praktyki w dobieraniu kroju do kształtu ciała. Dzięki temu doskonale odnalazłam się w pracy, jako doradca klienta w jednym z butików polskiej marki odzieżowej. Ale dość o mnie – czas zająć się Tobą! Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozwolisz mi podzielić się z Tobą moją wiedzą i pokazać Ci, jakie ubrania są idealne dla Ciebie.

Analiza sylwetki to 60 minutowe spotkanie online, podczas którego:

 • omawiamy kształt twojej sylwetki
 • pokazuję Ci, jakie ubrania będą wyglądać na Tobie świetnie, a jakie niekoniecznie oraz wyjaśniam Ci dlaczego tak się dzieje,
 • odpowiadam na wszystkie Twoje pytania (jest ich zwykle bardzo dużo, więc nie bój się pytać 😉 )

Co Ci to da, że poznasz kształt swojej sylwetki?

 • zrozumiesz jakie kroje ubrań wyeksponują Twoje atuty,
 • dowiesz się czego szukać w sklepach, a przymierzanie czego lepiej od razu sobie odpuścić,
 • nauczysz się dobierać dodatki przyciągające wzrok do najpiękniejszych partii Twojego ciała.

Nie czekaj już dłużej, aby zacząć czuć się pięknie i już zawsze wracać z zakupów zadowoloną. To inwestycja jedynie 250 zł, a

oszczędzi Ci masy nerwów i tysięcy złotych

straconych na nietrafione zakupy w kolejnych latach. Rachunek jest prosty, chyba nie muszę więcej przeliczać, aby przekonać Cię, że może to być najlepiej wydane 250 zł w tym roku 😉 Nie czekaj i nie zwlekaj, bo nie ma lepszego czasu na działanie niż teraz, a z czasem cena analizy sylwetki, podobnie jak innych moich usług, będzie rosnąć.

Jak to zrobić, aby umówić się ze mną na spotkanie?

To proste! Zadzwoń pod numer 501 701 061, ustalimy dogodny termin i przystąpimy do działania. Pewnie zastanawiasz się, jak to możliwe, że wykonuję analizę sylwetki online. Tak samo, jak na żywo. Jedyna różnica jest taka, że będziesz musiała samodzielnie się zmierzyć, co nie jest trudne. W razie kłopotów możesz poprosić o pomoc kogokolwiek – męża, dziecko, koleżankę, siostrę, mamę. Pozostała część analizy nie różni się niczym od takiej, wykonywanej na żywo. Tak samo tłumaczę Ci, jaki jest kształt Twojej sylwetki oraz które kroje ubrań i jakie dodatki będą podkreślały Twoje nautralne atuty.

Nie zwlekaj zatem dłużej tylko bierz telefon w dłoń i dzwoń 😉 Jeśli nie odbiorę od razu – oddzwonię najszybciej jak będzie to możliwe. Jeśli wolisz, możesz napisać smsa.

Czekam na Twój telefon!
Iza