Fioletowa sukienka

Taką informację przeczytałam tuż po tym, jak skończyłam 30 lat. Pewnie nie będziesz zaskoczona, jak powiem Ci, że nieźle mną to wstrząsnęło. Postanowiłam wówczas rozprawić się z tym przekonaniem za pomocą artykułu dla portalu Zmiany w Życiu. I jeśli myślisz teraz, że jestem zagorzałą przeciwniczką medycyny estetycznej, to możesz być nieco zaskoczona.

Medycyna estetyczna – konieczność czy wybór?

„Jakiś czas temu przeczytałam w jednym z popularnych magazynów kobiecych, że każda kobieta już po 30. roku życia wymaga zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wstrząsnęła mną ta informacja z dwóch powodów. Po pierwsze, jako Style Coach™ jestem przeciwna sztucznemu…”

Izabela Sobańska

Certyfikowana Style Coach™ oraz członkini IASC (International Association of Style Coaches), instruktorka gimnastyki korekcyjnej.

Pomagam kobietom dopasować zawartość ich szafy do stylu życia, jaki prowadzą oraz wymagań, jakie stawia im praca zawodowa czy hobby, które rozwijają. Jestem przewodnikiem w poszukiwaniu stylu oraz kompletowaniu garderoby. Pomagam kobietom odkrywać ich ukryte piękno i pozbyć się nadmiaru ubrań. Pracuję nad dopasowaniem stroju do potrzeb. Uczę jak podkreślać swoje atuty a ukrywać niedoskonałości. Pozwala to kobietom świadomie wyrażać swój charakter i zwiększa ich pewność siebie. Robię to, ponieważ wierzę, że każda z nas zasługuje na to, aby czuć się wyjątkowo każdego dnia.