Fioletowa sukienka

Dzieci są niezwykle podatne na wpływy innych ludzi, chcemy wychować je jak najlepiej dbając o nie i ucząc mnóstwa rzeczy. Podczas tej nauki pojawiają się często nakazy i zakazy, jednak czy w sprawie stroju też powinny obowiązywać tych małych ludzi? Czy może w tym obszarze możemy decyzyjność pozostawić dziecku? Co stanie się, kiedy w naszej ocenie źle dobierze ubrania? I co w przypadkach, kiedy obowiązuje jakiś strój – jak sprawić, by dziecko z chęcią dostosowało się do dress code’u? O tym wszystkim przeczytasz w moim najnowszym artykule dla portalu Zmiany w Życiu.

Dlaczego nie powinnaś/nie powinieneś mówić swoim dzieciom w co mają się ubierać?

„Nikt nie lubi, kiedy mówi się mu co ma robić. Zwłaszcza nie lubimy, kiedy ktoś mówi nam, jak mamy wyglądać. Nie pałamy entuzjazmem, gdy koleżanka powie nam, że w tej sukience wyglądamy grubo, albo że buty nie pasują nam…”

Izabela Sobańska

Jestem przewodnikiem w poszukiwaniu stylu oraz kompletowaniu garderoby. Pomagam kobietom odkrywać ich ukryte piękno i pozbyć się nadmiaru ubrań. Pracuję nad dopasowaniem stroju do stylu życia i wewnętrznych potrzeb. Uczę jak podkreślać swoje atuty a ukrywać niedoskonałości. Pozwala to kobietom świadomie wyrażać swój charakter i zwiększa ich pewność siebie. Robię to, ponieważ wierzę, że każda z nas zasługuje na to, aby czuć się wyjątkowo każdego dnia.