Fioletowa sukienka

Dbamy o jedzenie, aby było ekologiczne. Ograniczamy zużycie plastiku poprzez mniejsze zużycie toreb foliowych i opakowań. Wybieramy komunikację miejską lub rower, aby nie emitować spalin. A jak ma się do tego Twoja szafa? Czy wybierasz ubrania z naturalnych tkanin, które kiedyś ulegną rozkładowi, czy nie zwracasz uwagi na to ile poliestru (plastiku!) się w nich znajduje? O tym co wspólnego ma styl z ochroną środowiska przeczytasz w moim artykule dla portalu Zmiany w Życiu.

Co wspólnego ma styl z ochroną środowiska?

„Coraz więcej osób skupia swoją uwagę na minimalizmie i oszczędności, a ostatnio rozkwita też moda na ochronę planety. Ograniczamy zużycie plastiku, chemicznych środków czystości, wody i prądu, kupujemy ekologiczną żywność, przesiadamy się na rower. Jednak gdy zajrzymy do szafy,…”

Izabela Sobańska

Certyfikowana Style Coach™ oraz członkini IASC (International Association of Style Coaches), instruktorka gimnastyki korekcyjnej.

Pomagam kobietom dopasować zawartość ich szafy do stylu życia, jaki prowadzą oraz wymagań, jakie stawia im praca zawodowa czy hobby, które rozwijają. Jestem przewodnikiem w poszukiwaniu stylu oraz kompletowaniu garderoby. Pomagam kobietom odkrywać ich ukryte piękno i pozbyć się nadmiaru ubrań. Pracuję nad dopasowaniem stroju do potrzeb. Uczę jak podkreślać swoje atuty a ukrywać niedoskonałości. Pozwala to kobietom świadomie wyrażać swój charakter i zwiększa ich pewność siebie. Robię to, ponieważ wierzę, że każda z nas zasługuje na to, aby czuć się wyjątkowo każdego dnia.