Wyobraź sobie, że zawsze wiesz co na siebie włożyć, a w Twojej szafie znajdują się wyłącznie ubrania, które kochasz…

jakby to było gdybyś poznała sposób na piękny wygląd każdego dnia, dzięki któremu będziesz czuć się świetnie i nie wydasz fortuny?

Jeśli chcesz wyglądać lepiej i mieć pewność, że będziesz czuć się świetnie we wszystkich ubraniach, które znajdą się w Twojej szafie mam dla Ciebie rozwiązanie. Już nigdy nie powiesz „nie mam co na siebie włożyć”. Zyskasz pewność siebie płynącą z poczucia swobody, jaką zapewnią Ci ubrania spójne z Tobą. Zaczniesz ubierać się zgodnie z Twoimi potrzebami i wartościami. Wreszcie zbudujesz wizerunek oparty na tym, co czujesz w środku. Nie będzie już w Twojej szafie miejsca na przypadkowe rzeczy, które nie pasują do niczego, co już masz. Pozbędziesz się ubrań, których z jakiegoś powodu już nie nosisz. Zyskasz tym samym przestrzeń w swojej szafie na rzeczy, które naprawdę kochasz. Co więcej, z zakupów już zawsze będziesz wracać zadowolona, bez poczucia straconych pieniędzy, bo każdy Twój zakup będzie przemyślany i potrzebny.

Wiem, co teraz myślisz – „Po co mi to? Kilka zbędnych ciuchów nikomu jeszcze nie zaszkodziło.”

Być może. Nie znaczy to, że musisz czekać do momentu, aż z Twojej szafy ubrania będą wysypywać się niczym u Rebeccki Bloomwood – głównej bohaterki filmu Wyznania Zakupoholiczki.

Choć nigdy nie jest za późno, to im dłużej zwlekasz z podjęciem decyzji o pożegnaniu niepotrzebnych ubrań, tym trudniej jest Ci ją podjąć. Tylko pomyśl – skoro zawsze możesz oczyścić swoją szafę, dlaczego nie zrobiłaś tego do tej pory?

Jak pozbyć się nadmiaru ubrań ze swojej szafy i zawsze wyglądać świetnie?

Istnieją dwie drogi do tego, aby osiągnąć ten cel. Pierwszy sposób to metoda prób i błędów. Niezwykle pouczająca, lecz także ryzykowna. Zabierze Ci mnóstwo czasu i sporo pieniędzy na, nie zawsze jednak, trafionych zakupach.

Druga opcja to skorzystanie z pomocy stylistki. Wiem, że nie jesteś gwiazdą i nie występujesz na czerwonym dywanie. Ale uwierz mi, że nie trzeba nią być, aby pozwolić sobie na piękne ubrania. Powiem więcej – gwiazdy często stroją się tylko, kiedy mają stanąć przed obiektywem. Gdy błyski fleszy gasną możesz spotkać je w wyciągniętym dresie zamiast w pięknym ubraniu. Ty zaś zasługujesz, aby wyglądać pięknie każdego dnia. Niezależnie od tego, co aktualnie robisz – pracujesz z klientami czy jesteś pełnoetatową mamą. A może łączysz te dwie role? (I jeszcze kilka innych.) I chciałabyś po prostu nie musieć zastanawiać się w co się ubrać? To jest możliwe. Możesz zaoszczędzić:

 • ponad godzinę czasu tygodniowo, którą tracisz co rano na zastanawianiu się co na siebie włożyć,

 • mnóstwo pieniędzy straconych na niepotrzebne zakupy,

 • lata nerwów i frustracji, które pojawiają się w Tobie za każdym razem, kiedy próbujesz skompletować coś sensownego z tego co już masz lub znaleźć w sklepie ubranie, którego akurat szukasz.

Czy wiesz ile pieniędzy siedzi w Twojej szafie?

W Stanach Zjednoczonych szacuje się, że wartość kobiecej szafy waha się od 1000 do 2500 dolarów. W Polsce taki niski wynik wydaje się niemożliwy do osiągnięcia. Wełniany płaszcz, skórzane kozaki i lekko licząc już masz 1000 zł (jak nie więcej). Do tego 4 pary dżinsowych spodni z sieciówki, 3 bawełniane koszule. I BANG! Kolejny tysiąc! To już prawie tyle, co płaca minimalna. Zdaję sobie sprawę z tego, że te ubrania zbierałaś latami. I to jest ok! Tylko odpowiedz sobie szczerze – ilu z tych rzeczy nigdy na siebie nie założyłaś? O których nawet już nie pamiętasz, że wciąż zalegają w Twojej szafie?

Zgodnie z zasadą Pareto 20% ubrań nosimy przez 80% czasu. Inaczej mówiąc 80% pieniędzy, które wydałaś na ubrania mogłabyś wykorzystać na coś innego. Inwestycje, naprawdę konieczne zakupy a może spełnienie swoich marzeń? Oprócz tego zyskałabyś czas dla siebie i swoich bliskich. Skąd? Nie musiałabyś co rano przekopywać się przez stertę ubrań, których i tak nie nosisz. Zatem możesz nadal tracić swój cenny czas i pieniądze na zbędne ubrania. Możesz też w końcu zrobić porządek w swojej garderobie. Zyskasz wówczas miejsce na ubrania, które chętnie nosisz i w których czujesz się świetnie. Wybór pozostawiam Tobie.

Jeżeli zdecydowałaś, że jest Ci dobrze tak, jak jest – możesz kliknąć krzyżyk w prawym górnym rogu ekranu. Jeśli jednak chcesz odmienić swoje życie zapraszam do dalszej lektury.

Dlaczego piszę o tym wszystkim?

Nazywam się Izabela Sobańska. Jestem Style Coach’em i pomagam kobietom dopasować zawartość ich szafy do stylu życia, jaki prowadzą oraz wymagań, które stawia przed nimi praca zawodowa, czy hobby, które rozwijają.

Znajomi zawsze zachwycali się moim strojem, który skomponowany był ze smakiem i klasą oraz dobrany adekwatnie do sytuacji. Podczas pracy w korporacji na własnej skórze doświadczyłam znaczenia profesjonalnego wizerunku. Jest on szczególnie ważny u kobiet wciąż dyskryminowanych w biznesie i na decyzyjnych stanowiskach. Oprócz specjalistycznej wiedzy, którą z pewnością dysponujesz, wygląd jest równie istotnym aspektem pracy. Ma szczególne znaczenie podczas prezentacji przed przełożonymi, podwładnymi, współpracownikami czy klientami lub dostawcami. Odpowiedni wygląd w pracy na co dzień jest także znaczący przy aspiracjach do awansu na wyższe stanowisko.

Właśnie dlatego, że dopasowanie tych wszystkich aspektów wizerunku do potrzeb kobiet takich, jak Ty jest dla mnie proste i przyjemne postanowiłam pomagać im ubierać się codziennie rano bez wysiłku. Opracowałam autorską metodę dzięki której określisz swoje potrzeby ubraniowe i w końcu dopasujesz ubrania, które kupujesz do stylu życia, jaki prowadzisz.

Słynę z holistycznego podejścia do człowieka. Przez wielu uznawana jestem za niezwykle empatyczną. Moja uwaga zawsze skierowana jest w całości na drugą osobę. Dzięki temu potrafię znaleźć rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb klientki. Moją misją jest pomoc kobietom w dostrzeganiu piękna, które noszą w sobie.

Nie wierzę w jednodniowe metamorfozy. Uważam, że dopiero, kiedy poznamy siebie oraz swoje potrzeby możemy zmieniać tę widoczną część wizerunku. Nie zgadzam się na nudę w szafie i marnowanie czasu na kompletowanie stroju codziennie rano. Sprzeciwiam się niepotrzebnemu wydawaniu pieniędzy na zbędne lub źle dopasowane ubrania. Wierzę, że każda kobieta zasługuje, aby czuć się pięknie każdego dnia.

Skoro doczytałaś do tego momentu to oznacza, że poważnie podchodzisz do swojego wyglądu. Że zależy Ci na tym, aby ubierać się z przyjemnością każdego dnia. Wyobraź sobie, że otwierasz swoją uporządkowaną szafę…

…wyjmujesz z niej idealnie dopasowany do Ciebie zestaw, w którym czujesz się pięknie i komfortowo…

…ubierasz się i idziesz do pracy, a tam…

…koleżanki zachwycają się Twoim wyglądem,…

…koledzy oglądają się za Tobą,…

…klienci traktują Cię poważnie,…

…a szef w końcu docenia Twoje starania.

W domu zaś…

…Mąż czuje ukłucie zazdrości tak ważne dla zdrowia związku, bo wie, że inni mężczyźni zachwycają się Tobą…

…dzieci chwalą się w szkole i na podwórku, że ich mama jest taka piękna.

Córki chcą być takie, jak Ty,…

…a synowie chcą znaleźć sobie żony, które dorównają Ci zarówno inteligencją, jak i pięknem.

Przyjemność, jaka będzie towarzyszyć Ci każdego dnia już od samego rana jest nie do opisania słowami, trzeba jej doświadczyć. To wszystko możesz osiągnąć zmieniając tylko jedną małą rzecz – ubrania, które nosisz. Możesz zrobić to przy minimalnym wysiłku, bo to ja zajmę się dopasowaniem wszystkiego do Twoich potrzeb. Jednak bez obaw…

.nie przebiorę Cię za kogoś kim nie jesteś.

Straciłabym wówczas swoją twarz. Gwarantuję Ci satysfakcję z uzyskanych efektów, bo odpowiadam za nie własnym imieniem i opinią.

Aby skompletowanie garderoby idealnie do Ciebie dopasowanej było możliwe dowiesz się ode mnie:

 • jakie kolory pasują do Twojego typu urody. Otrzymasz zestaw sześćdziesięciu kolorów odpowiednich dla Ciebie oraz trzy, w których wyglądasz najlepiej. Nauczysz się także łączyć kolory ze sobą, aby cała stylizacja była ze sobą spójna.

 • jaki masz rodzaj sylwetki. Pokażę Ci ubrania, które podkreślą Twoje atuty. Bo uwierz mi, masz ich z pewnością wiele, nawet jeśli wydaje Ci się, że nie masz żadnego.

 • jaki jest Twój Naturalny Styl. Pozwoli Ci to wreszcie zbudować wizerunek spójny z tym, co czujesz w środku.

 • jakie są Twoje potrzeby ubraniowe na co dzień i od święta oraz jakie ubrania je zaspokoją.

Pod moim okiem pozbędziesz się rzeczy, których z jakiegoś powodu już nie nosisz. Zyskasz tym samym przestrzeń w szafie na ubrania, które naprawdę kochasz.

Gwarantuję Ci także, że z zakupów już zawsze będziesz wracać zadowolona. Bez poczucia straconych pieniędzy, bo każdy Twój zakup będzie przemyślany. Będzie wynikał on z wewnętrznej potrzeby posiadania danej rzeczy, a nie z kategorii „PROMOCJA” czy „kupiłam, bo Pani w sklepie mnie namówiła”.

Zanim jednak zdecydujesz się na moją pomoc – zajrzyj do swojej szafy. Weź kalkulator i przelicz ile mniej więcej warte są ubrania, których już nie nosisz. Następnie do wyniku dodaj te, które nosisz, ale ich nie lubisz lub coś Ci w nich nie odpowiada. Dzięki temu będziesz w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie czy inwestycja 3000 zł w moją pomoc jest dla Ciebie ok.

Chyba oszalałaś, że aż tyle!

Niektórzy właśnie tak twierdzą, nie mają jednak pełnego obrazu mojej pracy. 5 godzin konsultacji to tylko wierzchołek góry lodowej. Każde spotkanie poprzedzone jest dogłębną analizą Twoich potrzeb. Oczywiście, mogłabym ocenić typ Twojej urody i sylwetki, wysłać Ci kolory i kroje, które do nich pasują i powiedzieć: „To jest dla Ciebie dobre. Tak się ubieraj.” I zostawić Cię z tą wiedzą samą. Mogłabym powiedzieć „Noś różowy i dzwony”. Nie biorąc pod uwagę tego, że różowy przyprawia Cię o palpitacje serca, a w dzwonach czujesz się jakbyś przeniosła się do lat 70. ubiegłego wieku. Jednak mnie zależy na tym, abyś wiedziała DLACZEGO poszczególne kolory i kroje są dla Ciebie najlepsze. W momencie, kiedy powiesz, że czegoś nie lubisz – nie będę naciskać. Nie pozwoli na to mój profesjonalizm, który jednocześnie zobowiązuje mnie do przedstawienia Ci pełnego obrazu możliwości, jakie dają poszczególne elementy garderoby. Podczas spotkań poznajesz ZASADY łączenia kolorów i dowiadujesz się jak zestawiać ze sobą ubrania, aby podkreślały Twoje największe atuty. Aby tak się stało poświęcam wiele godzin na przygotowanie się do tych spotkań. Chcę Cię jak najlepiej poznać, bo…

…bez tego moja praca nie miałaby sensu.

Oprócz dopasowania ubrań do Twoich potrzeb, typu kolorystycznego i rodzaju sylwetki poznasz także kształt swojej twarzy. Pozwoli to nam dobrać idealny dla Ciebie kształt okularów i już nigdy nie dasz się namówić fryzjerowi na cięcie, w którym będziesz wyglądać niekorzystnie. Oprócz tego idąc do kosmetyczki na makijaż przed jakimś ważnym wydarzeniem będziesz potrafiła określić, czego oczekujesz po wyjściu z salonu. Bo nie wiem, czy wiesz, ale sposób malowania oka i cieniowania policzków zależy właśnie od kształtu twarzy. Podzielę się z Tobą także wiedzą z zakresu pielęgnacji włosów, ciała i paznokci, abyś przy minimalnym wysiłku zachowała je w dobrej kondycji przez długie lata. Podsumowując, poniżej znajdziesz listę co zawiera cały proces Twojej przemiany prowadzony pod moim okiem:

Jak zapewne zauważyłaś, gdybyś korzystała powyższych usług oddzielnie musiałabyś zapłacić 500 zł więcej. Korzystając z całego pakietu analizę kolorystyczną i analizę sylwetki otrzymujesz gratis! Jeśli nadal masz wątpliwości, czy ta inwestycja Ci się zwróci policz ile pieniędzy straciłaś w zeszłym roku na zbędne ubrania. Zastanów się ile możesz zaoszczędzić wybierając tylko te, które pasują do Ciebie najlepiej. Bo jak powiedziała to jedna z moich klientek:

nie wszystkie ubrania, które są w sklepie, są dla mnie”.

Ona już wie, które są dla niej. Ty także możesz dowiedzieć się, które są dla Ciebie! Zanim zdecydujesz się na współpracę umów się na wstępną, bezpłatną konsultację klikając w poniższy przycisk.

Jeśli po naszej rozmowie uznasz, że to coś dla Ciebie to już za 4 tygodnie możesz cieszyć się:

 • przejrzystą szafą,

 • większą ilością czasu,

 • wewnętrznym spokojem każdego poranka podczas przygotowań na nadchodzący dzień.

Iza – 4 tygodnie? Tak długo mam czekać na efekty…?

Nie musisz! Jeśli tylko dysponujesz dwoma wolnymi popołudniami w tygodniu możesz osiągnąć upragnione efekty już za 2 tygodnie 🙂

Co mnie wyróżnia spośród innych stylistek?

Po pierwsze to, że pracuję w 100% online. Dzięki temu możesz zbudować swój wymarzony wizerunek niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Dzisiejsze sklepy stacjonarne zlokalizowane w galeriach handlowych niestety w większości oferują ubrania słabej jakości. Zakup dobrej jakości ubrań wiąże się często z zaglądaniem do małych butików, które rozsiane są po całym mieście. W ostatnim czasie zauważam także trend, że świetne marki nawet nie mają miejsca, w którym prowadzą sklep stacjonarny. Internet otwiera nam zaś nieskończone możliwości zakupowe. Zgodnie z ustawą masz minimum 14 dni na zwrot zakupionych rzeczy. Daje Ci to możliwość przemyślenia i skonsultowania ze mną swoich wyborów.

Po drugie to, że nie zostawiam Cię samej po pierwszych zakupach. Polska nie jest szczególnie przyjazna dla zawartości naszych szaf, jeśli chodzi o klimat. Wymaga od nas posiadania ubrań stricte letnich i zimowych oprócz tych, które możemy nosić przez cały rok. Swoją pracę wykonuję zawsze tu i teraz, w danym sezonie, który akurat obowiązuje. Wynika to z tak prostej rzeczy, jak dostępność ubrań w sklepach. Jednak tak, jak wspomniałam – Twoja szafa będzie wymagała uzupełnienia także w kolejnym sezonie. Dlatego otrzymujesz ode mnie wsparcie przy zakupach także wtedy. Nie czekam, aż przyjdziesz do mnie i poprosisz o kolejną usługę. Dostajesz ją ode mnie całkowicie za darmo. Dlaczego to robię? Ponieważ wiem, że czasem pojawiają się różne wątpliwości podczas wyboru ubrań na drugi sezon. Ubrania na lato i zimę są bardzo specyficzne i wymagają nieco innego podejścia do niektórych aspektów. Dlatego możesz spać spokojnie i czuć się bezpiecznie, bo przyjdę z pomocą, kiedy będziesz tego potrzebować.

Zobacz, co jeszcze piszą dziewczyny, które skorzystały z mojej pomocy w uporządkowaniu ich szafy

Zrozumiałam jakich ubrań i dodatków potrzebuję naprawdę i dołączyłam je do moich. Wzięłyśmy pod uwagę nie tylko sytuacje te, kiedy spotykam się z klientami, ale również te, kiedy pracuję nad nowymi treściami siedząc przed komputerem. Do tej pory dość monotonnie dobierałam kolory. Teraz mam odwagę dołączyć różowy i żółty oraz wiem, jaki odcień tych kolorów jest dla mnie dobry. Wiem również jakie elementy mojej sylwetki mogę i powinnam akcentować. Przestałam myśleć o tym, czego w sobie nie lubię! Iza zadbała nie tylko o to, bym dobrze wyglądała, ale również bym potrafiła zadbać o siebie bardziej kompleksowo. Zmotywowała mnie do powrotu do treningów i znalezienia czasu na relaks. Iza świetnie doradza, jest empatyczna i wychodzi naprzeciw potrzebom klienta. Troska o mój wygląd, w szerokim rozumieniu tego słowa, jest dla mnie zupełnie nowym źródłem satysfakcji i przyjemności.”

Ewa

Zgłosiłam się do Izy, ponieważ jako 40-letnia kobieta ciągle błądziłam w poszukiwaniu swojego stylu. Zakupy odzieżowe były dla mnie udręką. Nie czułam się pewnie wybierając inny niż zazwyczaj rodzaj czy krój ubrania, nie wiedziałam czy wyglądam w tym dobrze, czułam się nieswojo. Mój partner, choć podoba mu się moja figura, także zauważył, że z moim doborem ubrań jest coś nie tak. Nie potrafiłam podkreślić atutów swojej figury. Po prostu żyłam w przekonaniu, że mam inny typ sylwetki! Iza uświadomiła mi, gdzie popełniałam błędy. Mam duży biust, szerokie ramiona i węższe biodra więc ubieranie dopasowanych spódnic, spodni rurek i szerokich bluzek było najgorszą z możliwych opcji dla mojej sylwetki. Wydawało mi się, że w ten sposób maskuję „górę” i podkreślam atuty a robiłam dokładnie odwrotnie! Iza wskazała jakie kroje i rodzaje ubrań będą dla mnie odpowiednie. Krok po kroku uczyłam się pod okiem Izy, konsultując z Nią wszelkie wątpliwości. Diametralnie zmieniło się moje podejście do zakupów. W końcu wiedziałam jakie ubrania są dla mnie właściwe, do przymierzalni zabierałam tylko ubrania odpowiednio dobrane do mojego typu figury i zaczęłam czuć się pewnie i wyglądać po prostu dobrze! Moja szafa zeszczuplała, pozbyłam się z niej źle dobranych ubrań i stopniowo zapełniłam ją tylko pasującymi do mnie i do siebie nawzajem ubraniami. Zakupy stały się przyjemnością 🙂 Szukam konkretnych krojów i ubrań, których naprawdę potrzebuję, dopasowując je do tego co już jest w mojej szafie. Pomoc Izy to nie tylko kwestie ubraniowe. Podchodzi Ona kompleksowo do zagadnienia jak czuć się dobrze z samą sobą. Praca z Nią to skupienie się na swojej kobiecości, swoich potrzebach, atutach – pokochanie siebie. Bardzo podoba mi się to całościowe podejście do poszukiwania swojego stylu, bo nawet w dobrze dobranych ubraniach niepewna siebie kobieta nie będzie wyglądała dobrze. Podsumowując, praca z Izą była dla mnie odkryciem siebie na nowo. Nauczyła mnie w jaki sposób optycznie niwelować swoje niedoskonałości. Teraz wiem jak się ubierać, jakie kolory są dla mnie korzystne, jaka fryzura do mnie pasuje, jaki makijaż. Wiem jak dbać o swoje ciało, na co zwracać uwagę i jak wzmacniać swoją pewność siebie. Iza jest bardzo sympatyczna, wzbudza zaufanie, widać w niej żywe zainteresowanie klientką, można ją prosić o konkretne rady. Żadnego ze zgłoszonych problemów nie zostawiła bez odpowiedzi czy rozwiązania. Bardzo jestem Jej wdzięczna za pomoc i z całego serca mogę polecić Jej usługi każdej „stylowo zagubionej” kobiecie :)”

Marzena

Ty też możesz odkryć swój Naturalny Styl i na nowo zacząć cieszyć się życiem. Ubieranie się może znów sprawiać Ci satysfakcję. Daj przykład swoim dzieciom, że jesteś dla siebie ważna i pokaż im, jak wygląda szczęśliwa mama. Nie czekaj już dłużej z zadbaniem o siebie. Wiem, że Twoi bliscy są dla Ciebie ważni i dbasz o nich najlepiej, jak potrafisz. Często poświęcasz siebie w imię rodziny, jednak dobrze wiesz, że nie powinno tak być. Możesz żyć w zgodzie ze sobą i jednocześnie spełniać się na polach zawodowym i prywatnym. Przypomnij swojemu Mężowi, jak piękna jest kobieta, którą kiedyś wybrał na świadka swojego życia. Niech znów codziennie patrzy na Ciebie z zachwytem. Spraw, by Wasze życie ponownie nabrało rumieńców.

Ubrania to nie jest coś, co warte jest Twojej energii i zaangażowania wkładanych co rano na uciążliwe kompletowanie stroju. Mają Cię upiększać. Mają sprawiać, że masz czas i chęci do działania w naprawdę ważnych dla Ciebie aspektach życia.

Nie czekaj zatem dłużej, aby zacząć ubierać się z przyjemnością!

Umów się na wstępną, bezpłatną konsultację już teraz klikając w poniższy przycisk.

Dlaczego właśnie teraz a nie za miesiąc, dwa, trzy, a może rok? Dlatego, że w każdym miesiącu mogę obsłużyć tylko jedną, tak wyjątkową kobietę, jak Ty. Wynika to z mojego pełnego zaangażowania w znalezienie ubrań najlepiej dopasowanych do indywidualnych potrzeb moich klientek. Nie pozwól zatem, aby ubiegły Cię te kobiety, które zdecydowały się działać natychmiast. Umów się na wstępną bezpłatną konsultację klikając na przycisk powyżej i sprawdź czego potrzebujesz. Nie zobowiązuje Cię to do nawiązania ze mną współpracy. Jeśli jednak po spotkaniu zdecydujesz, że chcesz odmienić swoją szafę będzie mi niezmiernie miło towarzyszyć Ci w tym procesie. Dopełnimy wówczas formalności i umówimy terminy pięciu spotkań, które odmienią Twoją szafę. Pięć spotkań i pięć godzin, które sprawią, że Twoje życie będzie prostsze, a Ty będziesz promienna i poczujesz się pewna siebie.

Tylko 5 godzin dzieli Cię od tego, aby zacząć czuć się dobrze we własnym ciele.

To tak niewiele czasu, a różnicę będziesz odczuwać każdego dnia. Poświęć tę niewielką ilość czasu na uporządkowanie swojej garderoby. Dowiedz się wreszcie, jakie ubrania pasują do Ciebie najlepiej i pożegnaj trudności z ubieraniem się raz na zawsze.

Jeśli 3000 zł to dla Ciebie zbyt dużo na ten moment skorzystaj tylko z analizy sylwetki. To inwestycja jedynie 250 zł, a znajomość kształtu swojej sylwetki jest podstawą do świadomego kompletowania garderoby. Ułatwi Ci to zakupy, bo będziesz już wiedziała czego szukać. Zaczniesz zauważać, które ubrania są dla Ciebie, a które nie i poczujesz się pewnie, tak jak stało się to w przypadku Marzeny:

W końcu wiedziałam jakie ubrania są dla mnie właściwe, do przymierzalni zabierałam tylko ubrania odpowiednio dobrane do mojego typu figury i zaczęłam czuć się pewnie i wyglądać po prostu dobrze!”

Aby poznać więcej szczegółów na temat analizy sylwetki kliknij w poniższy przycisk.

Czekam na Twoje zgłoszenie!

Iza

PS. Przekonaj się na własnej skórze, jak to jest wyglądać i czuć się pięknie każdego dnia 🙂

PPS. Daj przykład swojej córce i pokaż jej, że jako kobieta zasługuje na to, aby dbać o siebie, akceptować swoje ciało i realizować własne cele.

PPS. Jedną z moich wartości jest poufność. Dlatego nigdzie nie znajdziesz zdjęć moich klientek, ani nawet ich nazwisk. Podobnie będzie z Tobą – dopóki nie zdecydujesz się powiedzieć komukolwiek o naszej współpracy, nikt się o niej nie dowie 🙂

Najczęstsze pytania

 1. Czy te pięć godzinnych spotkań wystarczy, abym wiedziała, jakie ubrania są dla mnie dobre?

Tak, jest jednak jeden warunek – konieczne będzie odpowiednie przygotowanie się do tych spotkań i dostarczenie mi informacji, o które będę Cię prosić, abym mogła w ogóle przystąpić do pracy.

 1. Czy jest możliwość, abyś towarzyszyła mi podczas wietrzenia szafy u mnie w domu?

Nie. Otrzymujesz moje całkowite wsparcie podczas konsultacji i to wystarcza, abyś była gotowa przeprowadzić wietrzenie szafy samodzielnie.

 1. Czy możemy iść razem na zakupy do galerii handlowej?

Nie. Jeśli czujesz opór przed zakupami online jestem w stanie wyszukać dla Ciebie ubrania, które są dostępne w sklepach stacjonarnych i wtedy przed zakupem możesz przymierzyć co wybrałyśmy i dopiero zadecydować o zakupie. Wtedy również możesz podzielić się ze mną swoimi wątpliwościami, które pojawiły się podczas przymierzania.

 1. Jaką mam gwarancję, że uzyskam zadowalające efekty?

Taką samą, jak ja, że zaangażujesz się w proces na 100%. Kiedy zdecydujesz się na pracę nad swoim wyglądem ja wierzę, że dasz z siebie wszystko, aby osiągnąć efekty, których oczekujesz. Ty też w to uwierz 🙂

 1. Czy istnieje możliwość płatności ratalnej?

Tak, rozkładamy wtedy pracę na 3 miesiące.