Fioletowa sukienka

Czy podejmujesz decyzje zakupowe świadomie i kupujesz tylko to, co rzeczywiście jest Ci potrzebne? A może ulegasz promocjom, przecenom, wyprzedażom albo dobrze wyszkolonym sprzedawcom, którzy sprawiają, że zamiast z jedną rzeczą wychodzisz z trzema? W moim najnowszym artykule dla portalu Zmiany w Życiu dowiesz się, jak uniknąć sterty ubrań, których nie nosisz – zapraszam do lektury.

Jak uniknąć sterty ubrań, których nie nosisz?

„Żyjemy w czasach, kiedy konsumpcjonizm osiągnął swój szczyt. Kupujemy, bo coś nam się spodobało na wieszaku, Pani w sklepie nas namówiła, bo była promocja dwie sztuki 30% taniej, albo wielka wyprzedaż -70%. Grzech nie skorzystać! Niestety większość tych decyzji…”

Izabela Sobańska

Certyfikowana Style Coach™ oraz członkini IASC (International Association of Style Coaches), instruktorka gimnastyki korekcyjnej.

Pomagam kobietom dopasować zawartość ich szafy do stylu życia, jaki prowadzą oraz wymagań, jakie stawia im praca zawodowa czy hobby, które rozwijają. Jestem przewodnikiem w poszukiwaniu stylu oraz kompletowaniu garderoby. Pomagam kobietom odkrywać ich ukryte piękno i pozbyć się nadmiaru ubrań. Pracuję nad dopasowaniem stroju do potrzeb. Uczę jak podkreślać swoje atuty a ukrywać niedoskonałości. Pozwala to kobietom świadomie wyrażać swój charakter i zwiększa ich pewność siebie. Robię to, ponieważ wierzę, że każda z nas zasługuje na to, aby czuć się wyjątkowo każdego dnia.