Fioletowa sukienka

Codziennie to samo – koszula, marynarka; szary, biały, granat. I tak przez pięć dni w tygodniu. W weekend niewiele lepiej – kolory te same, tylko nieco wygodniej. Brzmi znajomo? Wiele osób żyje w podobnym schemacie. Każdego dnia otwierają swoją szafę i mimo mnóstwa ubrań wciąż wybierają te same, bezpieczne zestawy. Zobacz, co możesz z tym zrobić i zacznij działać!

Nuda w szafie – od czego zacząć zmiany?

„Zaglądasz do swojej szafy i jedyne kolory, jakie widzisz to szary i granat? W dodatku codziennie zakładasz to samo – koszula i marynarka. Po latach ciągłego noszenia podobnego zestawu przestajemy zwracać uwagę na to, co na siebie wkładamy. Jedyne,…”

Izabela Sobańska

Jestem przewodnikiem w poszukiwaniu stylu oraz kompletowaniu garderoby. Pomagam kobietom odkrywać ich ukryte piękno i pozbyć się nadmiaru ubrań. Pracuję nad dopasowaniem stroju do stylu życia i wewnętrznych potrzeb. Uczę jak podkreślać swoje atuty a ukrywać niedoskonałości. Pozwala to kobietom świadomie wyrażać swój charakter i zwiększa ich pewność siebie. Robię to, ponieważ wierzę, że każda z nas zasługuje na to, aby czuć się wyjątkowo każdego dnia.