Izabela Sobańska

Nazywam się Izabela Sobańska i jestem przewodnikiem w poszukiwaniu stylu oraz kompletowaniu garderoby. Pomagam kobietom maksymalnie dopasować zawartość ich szafy do stylu życia jaki prowadzą oraz wymagań, jakie stawia im praca zawodowa.

Od wczesnych lat dziecięcych towarzyszyło mi krawiectwo. Stukot maszyny to dla mnie najpiękniejszy i najbardziej kojący dźwięk, który już zawsze będzie kojarzyć mi się z dzieciństwem. Dorastałam w środowisku krawieckim – Babcia była niezwykle utalentowaną krawcową, moi Rodzice przez kilka lat także zajmowali się szyciem. Każdego dnia przyglądałam się mojej Babci jak zdejmuje miarę z klientek i tworzy dla nich piękne kreacje. Najpiękniejszy dla mnie był zawsze moment odbioru – ten błysk w oku, kiedy klientka przegląda się w lustrze i dostrzega w sobie piękną kobietę. Mogłabym to porównać do przemiany brzydkiego kaczątka w dumnego z siebie łabędzia.

To własnie moja życiowa misja. Wierzę, że każda kobieta zasługuje na to, aby czuć się pięknie i wyjątkowo każdego dnia. Dlatego postanowiłam pomagać kobietom tworzyć ich wymarzony wizerunek.

Moja droga do pracy z kobietami była dość krótka, ale bardzo intensywna. Tuż po studiach z zakresu chemii kosmetycznej pracowałam jako przedstawiciel handlowy włoskiej marki kosmetycznej. Podczas spotkań z najlepszymi kosmetyczkami poznawałam techniki makijażu. Następnie przeszłam do sprzedaży odzieży polskiego producenta w jednym z kilkudziesięciu jego butików. Tutaj poszerzyłam swoją wiedzę o najnowsze rodzaje tkanin stosowanych do produkcji odzieży, a także o dobór odpowiedniego koloru oraz kroju do typu urody oraz sylwetki. Ostatecznie postanowiłam zmienić zawód. Rozpoczęłam naukę w kierunku rachunkowości i jeszcze podczas nauki podjęłam pracę w dziale księgowości międzynarodowej korporacji by ostatecznie pracować w dziale analiz danych. Łącznie w korporacji spędziłam trzy lata, podczas których miałam okazję bliżej poznać biznesowy dress code.

Rok 2017 był w moim życiu przewrotem. Choroba, której przez długi czas nikt nie potrafił zdiagnozować na nowo zdefiniowała mój system wartości. We wrześniu 2017 roku podjęłam decyzję o odejściu z korporacji i powrocie do mojej największej pasji. Skrytej na dnie serca chęci pokazywania kobietom, jakim cudem są w każdej chwili swojego życia. Stąd pomysł, aby stworzyć 8-mio tygodniowy program, podczas którego kobiety przechodzą podróż wgłąb siebie. Nie wierzę w jednodniowe metamorfozy. Wierzę, że dopiero, kiedy poznamy siebie oraz swoje potrzeby możemy zmieniać tę widoczną część wizerunku.

Moją drugą największą pasją jest taniec towarzyski, który trenowałam przez klika lat. Czas spędzony na parkiecie pozwolił mi dostrzec jak istotne jest utrzymanie prawidłowej postawy nie tylko podczas tańca, ale również na co dzień.

Wszystkie moje doświadczenia sprowadzają się do budowania wizerunku. Podczas tej drogi zdałam sobie sprawę, jak ważne jest jego świadome kreowanie zgodnie z zasadą „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Dla mnie wizerunek to nie tylko ubiór i makijaż, to także prawidłowa postawa, wygoda i zgodność z naszym wewnętrznym ja.

Podczas pracy z kobietami pomagam odnaleźć im idealne ubrania na co dzień i na najważniejsze wydarzenia w ich życiu. Prowadzę także konsultacje on-line w zakresie analizy kolorystycznej, analizy sylwetki czy doboru odpowiedniego dress code, ponieważ to jak czujemy się w pracy istotnie wpływa na nasze wyniki.

Dziś pragnę tylko jednego – dawać kobietom radość i pomagać im odkrywać piękno, które noszą w sobie.

ŚLEDŹ MÓJ PROFIL NA FACEBOOKU @stylistkacodziennejszafy

OBSERWUJ MNIE NA INSTAGRAMIE @stylistkacodziennejszafy

Something is wrong.
Instagram token error.

Skontaktuj się ze mną

13 + 5 =