Wszystkie opinie opublikowane są anonimowo ze względu na wysoką poufność, jaką wykazuję w stosunku do moich klientek. Nigdzie nie ujawniam ich wizerunku, a wszystkie szczegóły dotyczące pracy nad ich wyglądem pozostają między nami. Jeśli chciałabyś porozmawiać z którąś z dziewczyn – zadzwoń lub napisz do mnie:
tel. 501 701 061
e-mail: izabela@stylistkacodziennejszafy.pl

Jeśli otrzymam zgodę od wybranej przez Ciebie dziewczyny chętnie Was ze sobą skontaktuję.

PROGRAM TWÓJ NATURALNY STYL

Zrozumiałam jakich ubrań i dodatków potrzebuję naprawdę i dołączyłam je do moich. Wzięłyśmy pod uwagę nie tylko sytuacje te, kiedy spotykam się z klientami, ale również te, kiedy pracuję nad nowymi treściami siedząc przed komputerem. Do tej pory dość monotonnie dobierałam kolory. Teraz mam odwagę dołączyć różowy i żółty oraz wiem, jaki odcień tych kolorów jest dla mnie dobry. Wiem również jakie elementy mojej sylwetki mogę i powinnam akcentować. Przestałam myśleć o tym, czego w sobie nie lubię! Iza zadbała nie tylko o to, bym dobrze wyglądała, ale również bym potrafiła zadbać o siebie bardziej kompleksowo. Zmotywowała mnie do powrotu do treningów i znalezienia czasu na relaks. Iza świetnie doradza, jest empatyczna i wychodzi naprzeciw potrzebom klienta. Troska o mój wygląd, w szerokim rozumieniu tego słowa, jest dla mnie zupełnie nowym źródłem satysfakcji i przyjemności.

Ewa

Zgłosiłam się do Izy, ponieważ jako 40-letnia kobieta ciągle błądziłam w poszukiwaniu swojego stylu. Zakupy odzieżowe były dla mnie udręką. Nie czułam się pewnie wybierając inny niż zazwyczaj rodzaj czy krój ubrania, nie wiedziałam czy wyglądam w tym dobrze, czułam się nieswojo. Mój partner, choć podoba mu się moja figura, także zauważył, że z moim doborem ubrań jest coś nie tak. Nie potrafiłam podkreślić atutów swojej figury. Po prostu żyłam w przekonaniu, że mam inny typ sylwetki! Iza uświadomiła mi, gdzie popełniałam błędy. Mam duży biust, szerokie ramiona i węższe biodra więc ubieranie dopasowanych spódnic, spodni rurek i szerokich bluzek było najgorszą z możliwych opcji dla mojej sylwetki. Wydawało mi się, że w ten sposób maskuję „górę” i podkreślam atuty a robiłam dokładnie odwrotnie! Iza wskazała jakie kroje i rodzaje ubrań będą dla mnie odpowiednie. Krok po kroku uczyłam się pod okiem Izy, konsultując z Nią wszelkie wątpliwości. Diametralnie zmieniło się moje podejście do zakupów. W końcu wiedziałam jakie ubrania są dla mnie właściwe, do przymierzalni zabierałam tylko ubrania odpowiednio dobrane do mojego typu figury i zaczęłam czuć się pewnie i wyglądać po prostu dobrze! Moja szafa zeszczuplała, pozbyłam się z niej źle dobranych ubrań i stopniowo zapełniłam ją tylko pasującymi do mnie i do siebie nawzajem ubraniami. Zakupy stały się przyjemnością 🙂 Szukam konkretnych krojów i ubrań, których naprawdę potrzebuję, dopasowując je do tego co już jest w mojej szafie. Pomoc Izy to nie tylko kwestie ubraniowe. Podchodzi Ona kompleksowo do zagadnienia jak czuć się dobrze z samą sobą. Praca z Nią to skupienie się na swojej kobiecości, swoich potrzebach, atutach – pokochanie siebie. Bardzo podoba mi się to całościowe podejście do poszukiwania swojego stylu, bo nawet w dobrze dobranych ubraniach niepewna siebie kobieta nie będzie wyglądała dobrze. Podsumowując, praca z Izą była dla mnie odkryciem siebie na nowo. Nauczyła mnie w jaki sposób optycznie niwelować swoje niedoskonałości. Teraz wiem jak się ubierać, jakie kolory są dla mnie korzystne, jaka fryzura do mnie pasuje, jaki makijaż. Wiem jak dbać o swoje ciało, na co zwracać uwagę i jak wzmacniać swoją pewność siebie. Iza jest bardzo sympatyczna, wzbudza zaufanie, widać w niej żywe zainteresowanie klientką, można ją prosić o konkretne rady. Żadnego ze zgłoszonych problemów nie zostawiła bez odpowiedzi czy rozwiązania. Bardzo jestem Jej wdzięczna za pomoc i z całego serca mogę polecić Jej usługi każdej „stylowo zagubionej” kobiecie 🙂

Marzena

ANALIZA STYLU

Spotkanie z Izabelą zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Po analizie wypełnionej przeze mnie ankiety i rozmowie pomogła mi określić, jakie są moje największe problemy z doborem codziennego stroju. Uświadomiła mi, co jest najważniejsze podczas kompletowania zestawów na różne okazje, na co powinnam zwrócić szczególną uwagę oraz jakie ubrania wybierać, by połączyć najważniejsze dla mnie rzeczy: wygodę, komfort, swobodę i modny wygląd, zgodny zarówno z aktualnymi trendami, jak i moimi upodobaniami.
Najważniejszą i najbardziej przełomową częścią rozmowy był dla mnie moment, w którym Iza uświadomiła mi, że jeśli najlepiej czuję się w swobodnych zestawach, nie powinnam na siłę nosić innych ubrań, niezgodnych z moim stylem. Kiedy na pierwszy plan wyszły moje realne potrzeby, marzenia związane z codzienną garderobą oraz wymagania, jakie mam w stosunku do swoich ubrań, a nie to, co „powinnam”, „wypada” i „pasuje”, moje podejście do kompletowania codziennych stylizacji diametralnie się zmieniło, i to w ciągu krótkiej chwili. To było jak nagłe oświecenie, dzięki któremu zaczęłam akceptować, że ubrania, które mi się podobają nie są nudne i bez polotu, i nie należy rezygnować z nich na rzecz bardziej „odpowiednich” modeli — a, że moja garderoba powinna być dostosowana do mojego trybu życia, potrzeb i upodobań.
Kolejnym ważnym krokiem było uświadomienie mi przez Izę, że mam w ogóle coś takiego, jak potrzeby związane z ubraniami. Byłam przekonana, że jeśli w moim miejscu pracy nie obowiązuje konkretny dress code, a ja nie mam zainteresowań czy obowiązków wymagających konkretnego ubioru, to nie mam żadnych potrzeb. Po rozmowie zrozumiałam, że każda z nas je ma i każda z nas na co dzień wykonuje czynności, które w jakiś sposób kształtują te potrzeby.
Uważam, że proces, przez który Izabela przeprowadza swoje klientki jest najlepszą inwestycją w samą siebie dla wszystkich kobiet, które nie tylko chcą dobrze wyglądać, ale także doskonale czuć się we własnej skórze. To nie tylko „wymiana szafy” albo „metamorfoza” — to zmiana sposobu myślenia i podejścia do mody, a także pogodzenie się z własnymi potrzebami, zamiast odkładania ich na później lub rezygnowania z nich.

Paula

Od zawsze miałam problem z określeniem mojego stylu (nie byłam pewna, czy w ogóle taki istnieje) i oceną, czy ten kierunek jest dla mnie najodpowiedniejszy. Analiza przeprowadzona przez Izę uświadomiła mi, że styl, w stronę którego intuicyjnie się skłaniam od kilku lat, jest dla mnie najlepszy, gdyż najzwyczajniej w świecie pasuje do mojej codzienności. Iza ma ogromną wiedzę o jakości i specyfice materiałów, dowiedziałam się mnóstwa nowych rzeczy, które zdecydowanie ułatwią mi zakupy.
Dzięki spotkaniu wiem, że minimalistyczna szafa skomponowana z ubrań dobrej jakości to mój cel na najbliższe miesiące.

Asia

Izo, dziękuję za spotkanie w ‚analizie stylu’. Było to spotkanie, które pozwoliło mi poznać jaki jest mój naturalny styl, na czym on polega i co ze sobą niesie. Jest teraz dla mnie jasne dlaczego wybieram właśnie takie ubrania i dlaczego choć czasami ciągnie mnie w inne klimaty by spróbować czegoś nowego to nie noszę ich bo są zupełnie nie w moim stylu. Dziękuję również za Twoje pytanie o to, czy mi ten styl wystarcza. To pytanie przyniosło mi odpowiedzi jak w ramach tego, co lubię mogę podkręcić styl. I doprowadziło do znalezienia mojego stylowego wyróżnika. Bardzo dziękuję i życzę Ci wielu fajnych podróży w spotkania w temacie stylu:)

Kornelia

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Dzięki analizie kolorystycznej z Izą poznałam swoją paletę kolorów, dowiedziałam się, w których odcieniach wyglądam najlepiej , a których powinnam unikać. Teraz wiem że nie ma dla mnie złych kolorów, są tylko źle dopasowane. Iza bardzo dokładnie przeanalizowała wszystkie aspekty mojego wyglądu dzięki czemu czuję, że wybrana przez nią paleta kolorystyczna współgra ze mną doskonale. Teraz wiem jak dobierać ubrania oraz makijaż tak, aby współgrały z moim typem urody. Poznałam także kilka stylizacyjnych trików, dzięki którym skomponowanie idealnej garderoby będzie o wiele łatwiejsze. W końcu moja szafa nabierze wyrazistości!

Agata

Nie byłam pewna, czy da się zrobić analizę kolorystyczną on-line, ale z drugiej strony miałam już dość niepewności – za każdym razem, gdy próbowałam określić swój typ kolorystyczny samodzielnie, wychodziło mi coś innego! Potrzebowałam, żeby zajął się mną specjalista, ale taki któremu zaufam i wtedy pojawiła się Iza 🙂 Iza szczegółowo opisała mój typ kolorystyczny i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Otrzymałam paletę idealnych dla mnie kolorów, to dodaje mi pewności siebie na zakupach. Już wiem, że ubrania, które będę kupować będą podkreślały moją urodę. Cieszę, że teraz w mojej szafie już będę tylko ubrania, które podkreślają moją atrakcyjność i kobiecość 😉 Dzięki Iza!

Justyna

ANALIZA POTRZEB

Chyba nie mogłam wybrać lepszego momentu na skorzystanie z analizy potrzeb niż chwila, w której obecnie się znajduję. Do Izy trafiłam w momencie ogromnych zmian w moim życiu. Po pierwsze zaczęłam pracę na nowym stanowisku, a po drugie jestem w trakcie gubienia zbędnych kilogramów. Wykonanie specjalnych zadań i konsultacja ułożyły w mojej głowie wszystko o tym, czego potrzebuję do mojej szafy. Przyznam szczerze, że wcześniej miałam mętlik w głowie. Teraz mam plan i wiem, że wcale nie muszę wydawać ogromu pieniędzy. Zaskoczyłam się, że moja szafa nie musi być wcale ogromna! Ułożyłam sobie, czego konkretnie potrzebuję. Już wiem, jak połączyć różne elementy garderoby tak, by wykorzystać je na 100 %, a doświadczenie Izy w strefie biznesu rozjaśniło mi, jak bardzo ważny jest wygląd w wykonywanej pracy i jak to wykorzystać w przydatny sposób. Spotkanie w formie wideokonferencji okazało się atutem. Oczywiście odbyło się punktualnie. Od razu zauważyłam bardzo dobre przygotowanie i merytorykę. Wszystkie punkty, które poruszyłam w przygotowanych zadaniach zostały omówione. Dodatkowo Iza buduje tak przyjazną relację, że już po chwili czułam, jakbym rozmawiała z kimś, z kim rozmawiałam wiele razy. Z całego serca będę polecać moim znajomym. Jak najbardziej warto się otworzyć na takie doświadczenie. Wyszłam z ogromem wiedzy i już wiem, jak wybierać ubrania, by się nie gniotły, wyglądały dobrze i były jednocześnie wygodne 🙂

Magdalena

Praca z Izą, naszą stylistką codziennej szafy, była przyjemnością. Profesjonalna, pozytywna i empatyczna osoba. Doradztwo na najwyższym poziomie. Wszystkim zastanawiającym się polecam, naprawdę warto!

Mariola