Fioletowa sukienka

Świąteczne spotkania z rodziną obfitują nie tylko w dobre życzenia i pyszne potrawy. Pojawiają się na nich także niezbyt przyjemne komentarze dotyczące naszego wyglądu. Jak sobie z nimi radzić przeczytasz w najnowszym artykule, który napisałam dla portalu Zmiany w Życiu. Znajdziesz w nim konkretne odpowiedzi na najczęstsze teksty, które bliscy pozwalają sobie skierować w naszym kierunku.

„Przytyło Ci się” – czyli jak przetrwać świąteczne spotkania z rodziną

„Grudzień to czas przedświątecznej gorączki, która kończy się rodzinnymi spotkaniami. Podczas wigilijnej kolacji i bożonarodzeniowych obiadów chciałybyśmy miło spędzić czas z bliskimi. Jednak jako rodzina często dajemy sobie zbyt duże prawo do komentowania sposobu, w jaki żyją nasi bliscy…”

Izabela Sobańska

Certyfikowana Style Coach™ oraz członkini IASC (International Association of Style Coaches), instruktorka gimnastyki korekcyjnej.

Pomagam kobietom dopasować zawartość ich szafy do stylu życia, jaki prowadzą oraz wymagań, jakie stawia im praca zawodowa czy hobby, które rozwijają. Jestem przewodnikiem w poszukiwaniu stylu oraz kompletowaniu garderoby. Pomagam kobietom odkrywać ich ukryte piękno i pozbyć się nadmiaru ubrań. Pracuję nad dopasowaniem stroju do potrzeb. Uczę jak podkreślać swoje atuty a ukrywać niedoskonałości. Pozwala to kobietom świadomie wyrażać swój charakter i zwiększa ich pewność siebie. Robię to, ponieważ wierzę, że każda z nas zasługuje na to, aby czuć się wyjątkowo każdego dnia.