Fioletowa sukienka

To, jak odbierają nas inni w dużej mierze zależy od naszego wyglądu niezależnie od tego czy nam się to podoba, czy nie. Dotyczy to głównie obcych nam osób, choć i od tej reguły znajdą się wyjątki. Jakie? I co wspólnego ma nasz strój z zabójcą i makaronem? O tym przeczytasz w moim najnowszym artykule dla portalu Zmiany w Życiu, do którego bardzo serdecznie Cię zapraszam.

Co Twoje ubranie mówi dziś o Tobie?

„Kiedy spotykamy na swojej drodze kogoś, kogo nie znamy nasz mózg automatycznie ocenia go po tym, jak wygląda. 7 SEKUND – dokładnie tyle potrzebuje mózg, aby dokonać wstępnej oceny. Jest to działanie zupełnie nieświadome…”

Izabela Sobańska

Jestem przewodnikiem w poszukiwaniu stylu oraz kompletowaniu garderoby. Pomagam kobietom odkrywać ich ukryte piękno i pozbyć się nadmiaru ubrań. Pracuję nad dopasowaniem stroju do stylu życia i wewnętrznych potrzeb. Uczę jak podkreślać swoje atuty a ukrywać niedoskonałości. Pozwala to kobietom świadomie wyrażać swój charakter i zwiększa ich pewność siebie. Robię to, ponieważ wierzę, że każda z nas zasługuje na to, aby czuć się wyjątkowo każdego dnia.