Fioletowa sukienka

Pewnie nie raz trafiłaś program telewizyjny, w którym kobietę poddaje się wielkiej metamorfozie. Zmienia fryzurę, robi pełny makijaż i dobiera najbardziej wystrzałowe ciuchy, jakie tylko można sobie wyobrazić. Czy zastanawiałaś się jednak, co dzieje się, kiedy pada ostatni klaps na planie zdjęciowym, a bohaterka wraca do domu? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są konsekwencje takiej przemiany zapraszam Cię do najnowszego wpisu dla portalu Zmiany w Życiu.

Wielka metamorfoza w szafie? Sprawdź, dlaczego to nie zawsze działa!

„Kilka lat temu nastała moda na wielkie metamorfozy. Kobieta zgłasza się do programu telewizyjnego lub stylistki, która wraz ze sztabem ludzi: począwszy od fryzjerów, wizażystów, po kosmetyczki, dokonują przemiany z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia. Kobieta nie poznaje samej…”

Izabela Sobańska

Certyfikowany Style Coach™ oraz członek IASC (International Association of Style Coaches).

Pomagam kobietom dopasować zawartość ich szafy do stylu życia, jaki prowadzą oraz wymagań, jakie stawia im praca zawodowa czy hobby, które rozwijają. Jestem przewodnikiem w poszukiwaniu stylu oraz kompletowaniu garderoby. Pomagam kobietom odkrywać ich ukryte piękno i pozbyć się nadmiaru ubrań. Pracuję nad dopasowaniem stroju do potrzeb. Uczę jak podkreślać swoje atuty a ukrywać niedoskonałości. Pozwala to kobietom świadomie wyrażać swój charakter i zwiększa ich pewność siebie. Robię to, ponieważ wierzę, że każda z nas zasługuje na to, aby czuć się wyjątkowo każdego dnia.