Fioletowa sukienka

Tak, jak regularnie sprawdzamy stan naszego zdrowia, tak samo należy okresowo weryfikować zawartość garderoby. Kiedy i jak często? O tym przeczytacie już w artykule na portalu Zmiany w Życiu, z którym nawiązałam stałą współpracę. Będę pisać o wyglądzie, stylu, budowaniu pewności siebie oraz akceptacji swojego ciała.

Zmiany w życiu, a za nimi często idą... zmiany w szafie! Znacie to?

„Tak, jak regularnie sprawdzamy stan naszego zdrowia, tak samo należy okresowo weryfikować zawartość garderoby. W zależności od tego, na jakim etapie życia jesteśmy – jak szybko zmienia się nasze ciało oraz środowisko, w którym przebywamy, tak często należy robić…”

Izabela Sobańska

Jestem przewodnikiem w poszukiwaniu stylu oraz kompletowaniu garderoby. Pomagam kobietom odkrywać ich ukryte piękno i pozbyć się nadmiaru ubrań. Pracuję nad dopasowaniem stroju do stylu życia i wewnętrznych potrzeb. Uczę jak podkreślać swoje atuty a ukrywać niedoskonałości. Pozwala to kobietom świadomie wyrażać swój charakter i zwiększa ich pewność siebie. Robię to, ponieważ wierzę, że każda z nas zasługuje na to, aby czuć się wyjątkowo każdego dnia.